• Kategorie
  • Szukaj
  • Tornistry szkolne

Wygodne tornistry szkolne dla dziecka!

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha dopiero zaczyna swoją przygodę z nauką czy zmienia szkołę i potrzebuje bardziej funkcjonalnego tornistra szkolnego, oferta przygotowana przez Świat Zabawy okaże się dla Ciebie dobrym wyborem. Produkty z tej kategorii powstały z myślą o potrzebach najmłodszych. Są lekkie i nie obciążają pleców, dając dziecku poczucie komfortu nawet podczas wielogodzinnych zajęć w szkole. Tornistry szkolne dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów, co daje gwarancję trwałości na długie lata. Ponadto, oferowane przez nas modele są nieprzemakalne, dzięki czemu książki, zeszyty oraz inne przybory ucznia są całkowicie bezpieczne!

Tornistry szkolne dopasowane do rozmaitych preferencji

Oferta sklepu Świat Zabawy zlokalizowanego w mieście Tychy obfituje w tornistry szkolne dopasowane do rozmaitych potrzeb dzieci. Znajdziesz tutaj nietuzinkowe propozycje zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Małe księżniczki docenią z pewnością różowe tornistry z motywem słodkich piesków i kotów oraz postaciami z niezwykle popularnej w ostatnich latach bajki „Kraina Lodu”. Chłopcy natomiast będą zadowoleni z tornistrów szkolnych z motywem ich ulubionego klubu piłkarskiego bądź szybkich samochodów.

Praktyczny charakter!

Każdy produkt z tej kategorii został wyprodukowany z myślą o maksymalnej wygodzie codziennego użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje odpowiednia ilość oraz umiejscowienie kieszeni, co znacznie ułatwia znalezienie pożądanych przedmiotów. Ponadto, wiele dostępnych modeli posiada elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo dziecka podczas podróży lub codziennych powrotów ze szkoły. Nasze tornistry szkolne cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów.

Wiele proponowanych modeli jest dostępnych w praktycznych kompletach. Oprócz wygodnego tornistra znajdziesz w nich funkcjonalny piórnik oraz worek np. na dodatkowe rzeczy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas tornister szkolny, który w pełni wpisze się w preferencje Twojej pociechy!

  • Sklep zamknięty

Przepraszamy za niedogodności !

błąd serwera